Draisma Bouw Apeldoorn

Biobased systeemwand als duurzame oplossing

Draisma Bouw is een onafhankelijk familiebedrijf met meer dan 120 medewerkers. Draisma werkt in heel Nederland aan projecten op het gebied van nieuwbouw, zowel woning- als utiliteitsbouw, renovatie én restauratie van historische en monumentale gebouwen. Voor dit project is de biobased WoodFrame Ayous ontwikkeld en toegepast.

Systeemwand van biobased materialen

Biobased bouwen staat voorop in dit project: dit is is een verzamelnaam voor bouwtechnieken waarbij gebruik wordt gemaakt van biobased hernieuwbare natuurmaterialen. Hout is hiervan een van de meest bekende materialen en vormt de basis voor de hier toegepaste systeemwand: de WoodFrame Ayous.

WoodFrame Ayous

Uniek aan dit project is de toepassing van de 100 millimeter WoodFrame Ayous systeemwand. Het zachte hout is afkomstig van snelgroeiende bomen en heeft een warme uitstraling. Deze zijn eerst in éen vleugel toegepast voor een kantoor voor meer natuurlijk licht en verbinding. In latere fases zijn deze toegepast in aanvullende vleugels. Voor akoestisch comfort zijn plafondpanelen toegepast. Als maatwerk is een balie gemaakt welke is afgestemd op de Derako panelen plafonds.

Vraag het een adviseur

Heeft u een vraag?

Wij helpen u graag verder!

Toegepaste producten

Bij het project Draisma Bouw Apeldoorn hebben we de volgende producten gebruikt

Deel dit project

Persoonlijk advies

Een van onze vakmensen spreken? Wij helpen u graag verder!

Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Heeft u nog aanvullende informatie?

Optioneel

Totale afmetingen

Upload hier uw bestanden, zoals foto’s of tekeningen.

Sleep bestanden hierheen of
Max. bestandsgrootte: 512 MB.
    Sleep bestanden hierheen of
    Max. bestandsgrootte: 512 MB.